SEO

Web sitenizin google'da ilgili arama terimlerinde hedeflenen konuma ulaşmasını sağlayalım.

Arama Motoru Optimizasyonu kısaca SEO, İngilizce’de “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır.

Arama motorlarının sonuçlarında üst sıralarda yer almak için yapılması gerek işleri ifade eder.

Günümüzde dijital pazarlama alanında en önemli alanlardan biri olan SEO kullanıcılara yaptıkları sorgulara yönelik en alakalı, doğru ve açıklayıcı sonuçları çıkarmayı hedefleyen Google’ın ve diğer büyük arama motorlarının, sıralama kriterlerini etkin biçimde öğrenerek bunlara göre gerekli optimizasyonların yapılmasını sağlar.

nubenegro arama motoru optimasyonunda uzmanlaşmış ekibi ile süreci en profesyonel şekilde yürütür ve sizi %100 başarıya ulaştırır.

SEO Analiz Süreci

Arama motoru optimizasyonu (SEO) için bize başvurduğunuzda öncelikle web sitenizin SEO için uyumlu olmadığını inceleriz.

Her markanın önceliklerinin ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu ele alırsak, tek tip bir SEO analiz sürecinden bahsedemeyiz.

Belli kriterleri kontrol eder, ön analiz raporu çıkartır, atacağımız adımların alt yapınız ile uyumlu olup olmadığına bakarız.

Daha da öncesine gidecek olursak potansiyel müşterimize ürününü/hizmetini anlamaya yönelik sorular sorduktan sonra toplantılar için yaptığımız hazırlıklarda mevcut durumu inceleyip kazanım getirebilecek konulara değindiğimiz bir ön analiz raporu oluşturuyoruz.

Ön analiz raporunu müşterilerimizle paylaşır, eğer web siteniz SEO için uygun değilse, altyapı inceleme kısmına yöneliriz.

SEO
Blog