Mobil Uygulama

Size özel geliştirilmiş mobil uygulamalar ile markanızın daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yaşadığımız yüzyıl içerisinde mobil cihazların hayatımıza çok hızlı bir şekilde entegre olduğu şüphesizdir. Mobil iletişimin, uygulamalarının hayatımızı hızlandırması ile reklam ve pazarlama modelleri değişti.
Mobil uygulamalardaki değişiklikleri markalarına doğru orantıda uygulayan firmalar öne çıktılar.   Bu uygulamalarda geride kalan firmalar ise pazarlama stratejilerinden uzak kaldılar.

Buradaki asıl önemli konu mobil uygulamaların web siteleri ile karıştırılmamasıdır. Uygulamalarını gerçekleştirdiğimiz web siteleri responsive özellikli olup tüm mobil cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır.
Mobil uygulama denildiği zaman basit bir anlatımla ‘Google play’ ya da ‘App Store’ dan indirdiğimiz  uygulamalar gelebilir.

Bizim zaten web sitemiz var neden mobil uygulamaya ihtiyaç duyalım diyen işletmeler için derlediğimiz minik başlıklar

  • Kullanıcılar artık en kısa yolu seçmek istemektedirler bu da en yakın olduğu cihaz; telefon ile mümkündür.
  • İstatistiklere göre kullanıcılar mobil uygulaması olan şirketler ile daha çok etkileşim halindedirler
  • Mobil uygulamalar ile anlık bildirimler ile reklamlarınızı daha çok görünebilir hale getirebilirsiniz.
  • Anlık bilgi paylaşımı yapabilirsiniz, kampanyalarınızın en kısa sürede öğrenilmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulamanın sunduğu avantajlardan yararlanarak kullanıcılarda, markanızın bir uygulama olarak yüklü olması, reklam bütçenizi uzun vadede minimale indirmiş olacaktır. Her defasında reklam için bütçe ayırmak zorunda kalmayacaksınız.

Şirketinizle ilgili çözüm önerileri, aklınızdaki fikirler veya detaylar ile ilgili bizimle iletişime geçebilir, bu yolda birlikte hareket edebiliriz.

Mobil Uygulama
Blog