Küçükten büyüğe arama motoru dediğimiz zaman aklımıza neredeyse  tek bir kelime geliyor “Google” Peki ya Google ‘ın avantajlı dünyası işletmeniz için neler sunmakta. Arama motorlarında başlarda yer almak Google Ads ile mümkün Google Ads sayesinde markanızı üst sıralara taşımanın yanı sıra doğru hedef kitlesi belirlemenize, hangi saatlerde ve bölgelerde görüneceğinizi seçmenize olanak sağlamaktadır.
Doğru bir strateji ve bütçe planlaması ile sadece bulunduğunuz bölgede değil daha geniş alanlarda tanınmanızı sağlar.

Devamını Oku

İzlediğiniz YouTube videolarında gösterilen reklamlar, ilgi alanlarınıza göre özelleştirilir. Gösterilen reklamlar; Google Reklam Ayarlarınıza, izlediğiniz videolara ve oturum açmış olup olmadığınıza göre belirlenir.

Devamını Oku

Google reklamcılığının temeli; doğru kişiye, doğru yerde ve doğru zamanda ulaşma mantığı oluşturmaktadır. Bunu da minimum maliyete ihtiyaç duyması demektir.

Google Ads ile reklam vermenin ilk adımı kampanya oluşturmaktır. Kampanya türünü reklamcılık hedeflerinize göre seçmeniz gerekir. Örneğin, web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek için Google.com.tr'de reklam göstermek istiyorsanız Arama Ağı kampanyası seçmelisiniz.

Her reklamcılık ağı, hedeflerinize uygun farklı kampanya türleri içerir. Bu makalede bazı kampanya türlerine değinilmiştir.

Devamını Oku