• 2 yıl önce

Her marka ve işletme, sunmuş olduğu hizmetlerin ya da ürünlerin birçok kişi tarafından tercih edilmesini ister. Bunun için de en uygun reklam seçeneklerini değerlendirir. Hedeflenen kitleye hitap edebilmek için en doğru reklam modelinin uygulanması önemlidir. Reklam stratejileri konusunda uzman olan ekibimiz, firmanızın hizmet ve ürünlerine göre geniş bir değerlendirme yaparak en uygun reklam modelini belirler. Bu alanda en çok Facebook reklamları ön plana çıkmaktadır.
 
Ulaşılmak istenen hedef kitleye kendinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatmanın temel yolu Facebook reklamlarıdır. Ücretli olarak verilen bu reklamlar ile amacınıza en uygun reklam modeli belirlenir ve bu doğrultuda kapsamlı bir strateji düzenlenir. Facebook pazarlama araçları ile amacınız ne olursa olsun başarı elde edebilirsiniz. Ancak bu aşamada hedeflerin doğru bir şekilde belirlenmesi ve bu doğrultuda profesyonel adımların atılması gerekir. 

Hedef kitlenize ulaşan en kolay yollarından biri de Facebook’tur. Reklamlarınızı ülkeye, şehre, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğü, medeni durumuna, eğitim durumuna, iş ünvanına göre hedefleyerek istediğiniz kitleye kolayca ulaşabilirsiniz. Bu yolla bütçenizi de ürününüzle en çok ilgilenen kitle için değerlendirmiş olursunuz.

Video
Video özelliği ile ürününüzün özelliklerini tam olarak sergileyebilir, insanların dikkatini kolayca çekebilirsiniz.

Görsel
İnsanları yönlendirmek istediğiniz internet siteleri ve uygulamalar için yüksek kaliteli görseller kullanılabilir.

Koleksiyon
İnsanları alışveriş yapmaya teşvik etmek için kataloğunuzdaki ürünleri kişiye göre özelleştirilmiş şekilde sergileyebilirsiniz.

Döngü
Her biri kendi bağlantısına sahip on adede kadar veriyi tek reklam içinde yayınlamanız mümkün.

Slayt gösterisi
Video reklamları olarak yayınlayacağınız hikayenizi Reklam Yöneticisi’nde slayt gösterileri olarak oluşturabilirsiniz. Hikayeniz bu şekilde hareket, ses ve metin bileşenleri ile daha da etkileyici hale gelir.

Hızlı Deneyim
Eski ismi Kanvas olan bu yolla reklamlarınız tam ekran ve mobil için optimize edilmiş olarak yayınlanmaktadır.

Potansiyel Müşteriler Bulma Reklamları
Ürün ya da hizmetinizle ilgilenen insanların bilgilerini hızlıca toplayacağınız kanallardan biri de Facebook ve Instagram’daki potansiyel müşteri reklamlarıdır. Bu reklamlar görsel, video veya döngü kullanılarak sunulur ve bireyler etkileşime geçtiğinde bunları potansiyel müşteri formu takip eder.

Teklifler
Facebook’ta paylaşabileceğiniz indirimler teklifler başlığında toplanır. Teklif reklamı görsel, video veya döngü olarak tasarlanabilir.

Gönderi Etkileşimi
Sayfa gönderilerinizi daha fazla beğenme, yorum, paylaşım ve fotoğraf görüntülemesi elde etmek üzere ön plana çıkarabilirsiniz.

Etkinlik Yanıtları
Etkinliğinizin bilinirlik kapasitesini artırmak ve ürününüz hakkında daha fazla yanıt almak için etkinlik yanıtı reklamlarını kullanabilir, reklamlarınızı görsel veya video olarak tasarlayabilirsiniz.

Sayfa Beğenmeleri
Reklamların kullanıcılar tarafından beğenilmeleri için sayfa beğenmelerini kullanabilirsiniz.