Küçükten büyüğe arama motoru dediğimiz zaman aklımıza neredeyse  tek bir kelime geliyor “Google” Peki ya Google ‘ın avantajlı dünyası işletmeniz için neler sunmakta. Arama motorlarında başlarda yer almak Google Ads ile mümkün Google Ads sayesinde markanızı üst sıralara taşımanın yanı sıra doğru hedef kitlesi belirlemenize, hangi saatlerde ve bölgelerde görüneceğinizi seçmenize olanak sağlamaktadır.
Doğru bir strateji ve bütçe planlaması ile sadece bulunduğunuz bölgede değil daha geniş alanlarda tanınmanızı sağlar.

Devamını Oku

İzlediğiniz YouTube videolarında gösterilen reklamlar, ilgi alanlarınıza göre özelleştirilir. Gösterilen reklamlar; Google Reklam Ayarlarınıza, izlediğiniz videolara ve oturum açmış olup olmadığınıza göre belirlenir.

Devamını Oku

Instagram reklamları yayınlamaya hazır olduğunuzda, Reklam Yöneticisi'nden başlayın ve reklam alanı olarak Instagram'ı seçin. Instagram'da reklam yayınlamak için bir Instagram hesabınızın olması gerekmez. Facebook Sayfanızı veya bağlı bir Instagram hesabını (varsa) kullanabilirsiniz.

 

Devamını Oku

Her marka ve işletme, sunmuş olduğu hizmetlerin ya da ürünlerin birçok kişi tarafından tercih edilmesini ister. Bunun için de en uygun reklam seçeneklerini değerlendirir. Hedeflenen kitleye hitap edebilmek için en doğru reklam modelinin uygulanması önemlidir. Reklam stratejileri konusunda uzman olan ekibimiz, firmanızın hizmet ve ürünlerine göre geniş bir değerlendirme yaparak en uygun reklam modelini belirler. Bu alanda en çok Facebook reklamları ön plana çıkmaktadır.
 
Ulaşılmak istenen hedef kitleye kendinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatmanın temel yolu Facebook reklamlarıdır. Ücretli olarak verilen bu reklamlar ile amacınıza en uygun reklam modeli belirlenir ve bu doğrultuda kapsamlı bir strateji düzenlenir. Facebook pazarlama araçları ile amacınız ne olursa olsun başarı elde edebilirsiniz. Ancak bu aşamada hedeflerin doğru bir şekilde belirlenmesi ve bu doğrultuda profesyonel adımların atılması gerekir. 

Devamını Oku